poniedziałek, 29 lutego 2016

WYDAWNICTWO NIKO część pierwsza dla dzieci od 3 do przedszkolaków

WYDAWNICTWO NIKO

Uczymy się nie dla szkoły,lecz dla życia.

Jaki uczeń,taki obywatel. 

Kochani chciałam Wam serdecznie polecić wydawnictwo Niko .Na stronie znajdziecie interesujące oferty dla przedszkolaka,ucznia szkoły podstawowej,gimnazjalisty.Książki możecie również zakupić w placówkach Poczty Polskiej.Wielgaśny Plus dostawa jest darmowa ,płacisz tylko za zamówioną książkę.

Chciałabym Wam przedstawić książeczki ,które rozwiązuje z moim synkiem ,który w maju będzie miał 5 urodziny.

1.Beata Krysińska literki od kropeczki do laseczki 
bardzo fajna ,synek powoli ćwiczy rękę a przy okazji zacznie poznawać literki .


2.BAJKOWE ZAGADKI KRÓLA ROZUMKA 
W środku znajduje się gra planszowa Rycerskie wyścigi bardzo lubimy w nią grać.
W środku-krzyżówki,malowanki,znajdz 10 szczegółów,połącz w pary obrazki itd.Bardzo dobrze wpływa na rozwój i spostrzegawczość dziecka.


3. Zwierzyniec zagadki Profesora Rozumka z grą planszową,labirynty,łączenie liczb,nie pasujące obrazki do innych,połącz w pary itd.

4.Łamigłówki Profesora Rozumka w środku 24 naklejki,nazwij rzeczy pokoloruj je ,odszukaj różniący rysunek ,które obrazki nie pasują,połącz kropki oznaczone numerkami,labirynty 10różnic,pokoloruj wdg wzoru.

5. Katarzyna Siedlanowska z Mariuszem i Zuzia dzieci się nie nudzą .Pokoloruj rysunek wdg wzoru,łączenie po śladach,ślaczki,nazwij obrazki.Ćwiczenia zawarte w tych książkach rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową,percepcję wzrokową i słuchową.


6.Kolejne to książeczki wielokrotnego użytku,dlatego że posiadają laminowane strony,jest również dołączony specjalny pisak którym rysujemy ,piszemy,mażemy.Doskonała sprawa,gdyż możemy ćwiczyć i powtarzać jedno ćwiczenie kilkanaście razy .Synek bardzo lubi te książeczki sam chętnie do nich zasiada rysując po śladach ,dzięki temu nie dość że się rozwija uczy to przy okazji doskonale się bawi.Jak skończy jakiś rysunek to cieszy się tak jak z Kinder Jajka :)
https://www.facebook.com/WydawnictwoNiko/?fref=ts

http://wydawnictwoniko.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

tusz LORIGINE

http://lorigine.pl/produkty/ UNIQUE TREASURE LENGTHENING TUSZ DO RZĘS WYDŁUŻAJĄCY   UNIQUE TREASURE Lengthening MAS...