czwartek, 7 kwietnia 2016

LIVIOON

LIVIOON 

Kochani chciałabym Wam przedstawić markę Livioon ,która specjalizuje się  perfumami.

https://www.facebook.com/Livioon/?fref=ts 

http://www.livioon.com/ 

 

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży luksusowych perfum pochodzących z Francji – kraju, który do dnia dzisiejszego słynie z ich produkcji. Dziś perfumy to sposób na wyrażenie siebie, swoich uczuć i marzeń. Zapach towarzyszy nam każdego dnia przywołując najdalsze wspomnienia, przypominając bliskich lub szczególne wydarzenia naszego życia. Perfumy dobrej jakości tworzą aurę pożądania i luksusu. Codzienne używanie perfum to nie tylko nawyk estetyczny ale cała historia kultury życia społecznego.
Pomysł powstania Livioon zrodził się kilka lat temu podczas pobytu w Prowansji, której obszar charakteryzuje ogromny wybór roślin stanowiących składniki do tworzenia kompozycji zapachowych.
W celu przybliżenia asortymentu Livioon jak najszerszej grupie odbiorców , postanowiliśmy wykorzystać  do dystrybucji  naszych produktów kanał sprzedaży bezpośredniej MLM. 
Według PSSB (Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej) sprzedaż bezpośrednia to oferowanie towarów i usług bezpośrednio konsumentom. Odbywa się to na zasadzie prezentacji produktów w domu klienta, miejscu pracy lub innych miejscach, poza stałymi punktami sprzedaży detalicznej. MLM to sposób dystrybucji produktów i usług polegający na maksymalnym skróceniu drogi „od producenta do klienta” poprzez budowanie sieci sprzedaży przy pomocy tzw.  „marketingu szeptanego”.

Livioon numerek 17 
Nuta zapachowa- kawiatowa 
kategoria zapachowa- klasyczny

Perfumy czarują elegancją,zmysłowością i czystością.Klasyczny aromat róży połączony z figlarną rezją,rozgrzewającym ambrem i eleganckim drzewem cedrowym tworzy kusząco nieprzyzwoitą i luksusową mieszankę.Idealny zapach dla żywiołowych kreatywnych kobiet nie bojących się wyzwań .
 

 Piękna ,elegancka buteleczka o pojemności 50ml,cena tych perfum to 55złotych .
Jestem bardzo zadowolona z nuty zapachowej tego produktu gdyż idealnie trafiony w moje gusta ,perfumy pachną zmysłowo ,świeżo czuć delikatne nuty kwiatów które kocham ,zapach nie jest mulący ,delikatny i utrzymuje się długo na skórze .Zakochałam się ...... Livioon numerek 23
Nuta zapachowa -kwiatowa
Kategoria zapachowa-intensywnie świeży 
Świeża,zmysłowa kompozycja gardenii,płatków jaśminu,bergamotki liści mandarynki delikatnie skropionych zmysłową wanilią z subtelnym akcentem białego piżma i sandałowca tworzy niesforny,pełen uwodzicielskiego uroku zapach.Perfumy idealne dla kobiet energicznych ,pozytywnie nastawionych do życia.
Flakonik również cudny ,pojemność 50ml ,kosztują 50zł,zapach jaki sobie reprezentują jest naprawdę bardzo świeży i myślę że każdej kobiecie by odpowiadał gdyż jest delikatny ,zapach krótko utrzymuje się na skórze ,doskonały na ciepłe dni .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

tusz LORIGINE

http://lorigine.pl/produkty/ UNIQUE TREASURE LENGTHENING TUSZ DO RZĘS WYDŁUŻAJĄCY   UNIQUE TREASURE Lengthening MAS...