czwartek, 7 kwietnia 2016

ŚWIECE Bispol

BISPOL CANDLESO firmie

Bispol to firma rodzinna, której MISJĄ od 1993 roku jest:
• Sprzedawać na rynki światowe towary najwyższej jakości, dające pełną satysfakcję klientom, przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.
• Zarządzać w oparciu o zasady etyczne, zgodnie z polityką socjalną oraz dbać o środowisko naturalne.
Naszą firmę tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem przygotowują asortyment odpowiadający potrzebom odbiorców. Cechuje nas kreatywność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klientów i ich potrzeb. Jesteśmy otwarci na nowości oraz wszelkie sugestie, gotowi dopasowywać naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań odbiorców.


Kochani dzisiaj przychodzę do Was  z świecami od marki Bispol  .Marka ta zagościła po raz pierwszy i już wiem że nie ostatni.
Uwielbiam świece ,gdyż poprawiają mi nastrój, uspokajają i dają nie powtarzalny klimat .Bardzo lubię zapachowe świece ,których nuta zapachowa unosi się w  pomieszczeniu ,nie wyobrażam sobie kąpieli bez chociaż jednej zapalonej świecy .

Pierwszą świece która Wam przedstawie jest o obłędnym zapachu bzu ,jest to świeca w szkle które po wypaleniu wykorzystam do dekoracji .Kochani jak wiecie kocham kwiaty i mam w swoim ogrodzie ponad 100 gatunków  ,wśród nich jest również bez który zacznie kwitnąć w maju .Dzięki tej świecy ,przeniosłam się na majówkę .Produkt bardzo ładnie i równomiernie się wypala ,dając nie powtarzalny piękny zapach .Kolejna świecą,  którą Wam pokażę jest to  również świeca w szkle o zapachu Winter -czyli  zima .Produkt miał na szkle przyklejony bardzo ładny motyw świąteczny,który z łatwością usunęłam gdyż ta pora roku nie należy do moich ulubionych .Świeca bardzo ładnie pachnie muszę Wam powiedzieć wyczuwam tam cytrynę, jakieś drzewo iglaste ,cynamon ,ciężko jest opisać jaki to zapach lekko słodki .Najważniejsze że jakieś nuty są wyczuwalne i nie doprowadzają nas do migreny .
A tak się prezentują obie .

Ostatnią świecą która Wam przedstawie jest to już produkt nie w szkle o nazwie Plum -śliwka .Świece jak zobaczyła moja 10 córka i jak poczuła jej zapach to od razu poprosiła żebym jej sprezentowała .Śliwkowy zapach tej fioletowej świecy rozniósł się po całym pomieszczeniu ,aż zatęskniłam za latem i owocami .Świeca faktycznie pachnie śliwką taką słodką śliwką ,bardzo ładnie i równomiernie się wypala .


Kochani serdecznie Wam polecam świece od Bispol bo one naprawdę pachną linki macie u samej góry .W maju przeczytacie więcej gdyż marka Bispol za sponsoruje Nam upominki na moje spotkanie blogerek ,które ma na celu wesprzeć schronisko dla psiaków.Jutro zapraszam na kolejnego posta również o tematyce zapachowej zmysłowej .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

tusz LORIGINE

http://lorigine.pl/produkty/ UNIQUE TREASURE LENGTHENING TUSZ DO RZĘS WYDŁUŻAJĄCY   UNIQUE TREASURE Lengthening MAS...