PUDER VICHY

Vichy Dermablend to seria podkładów pielęgnacyjnych do zadań specjalnych


 Witajcie kochani dzisiaj chciałabym Wam przedstawić puder utrwalający makijaż marki Vichy ,który otrzymałam na spotkaniu blogerek w Bochni.Produkt porwał moje serducho nie sądziłam że spełni moje oczekiwania a jednak został moim ulubieńcem i z pewnością zakupie Go po raz kolejny.Idealnym wydarzeniem do przetestowania tego pudru była osiemnastka kuzyna .O godzinie 14 zrobiłam makijaż z użyciem właśnie miedzy innymi tego cuda Vichy .Impreza zaczęła się o godzinie 17 totalne szaleństwo kręgle poty piłkarzyki bilard masę zabaw a moja twarz bez zmian .Wróciłam do domu o godzinie 2 w nocy i aż zal było mi zmywać makijaż gdyż wyglądał nadal cudownie .Puder jest bardzo wydajny drobno zmielony bardzo łatwy w aplikacji ,do rozprowadzenia na twarzy polecam użyć pędzla .Jeśli chcecie by wasz makijaż utrzymał się przez całą imprezę i cały czas wyglądał świeżo to zachęcam do zakupu .Produkt mogę wam polecić w 100%.

http://www.vichy.pl/rodzaje-produktow/puder/ps992.aspx

https://www.facebook.com/vichy.consult 


PRAWDĄ JEST 
-utrwala makijaż
-odporny na pocenie
-utrzymuje się do 16 godzin

Puder utrwalający Vichy Dermablend to przełom w kosmetyce korekcyjnej. Transparenty puder otula skórę warstwą ochronną, przedłużając trwałość makijażu. Nałożony na Fluid korygujący Dermablend lub Intensywnie korygujący podkład w sztyfcie Dermablend podtrzymuje efekt ich działania nawet do 18 godzin.
Transparenty puder nie zmienia koloru wybranego podkładu, dzięki czemu skóra zachowuje naturalny wygląd. Nie podkreśla niedoskonałości: zaskórników i skórek.
Puder utrwalający działanie korygującego fluidu podkreśla piękno. Skóra staje się miękka, idealnie gładka i przyjemna w dotyku. Przestaje się błyszczeć, zachowując perfekcyjne zmatowienie przez długi czas. Przystosowany do skóry wrażliwej i alergicznej. Nie zawiera parabenów.

Komentarze

Popularne posty